top of page

Учасники проєкту для 5 громад Сумщини отримають менторів

Оновлено: 24 трав.


ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» продовжує проєкт «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області» за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».


Участь в проєкті беруть підприємці Тростянецької, Охтирської, Краснопільської, Лебединської та Недригайлівської громади.


Нагадаємо, що у березні відбулися тренінги для бізнесу з пошуку грантів та підготовки заявок до грантових конкурсів. Наступний крок – опанування практичними навичками з розроблення конкретних заявок учасниками проєкту до подачі їх на розгляд донорів.


Для цього підприємці мають можливість отримати менторську підтримку!

 

 

Знайомимо вас з менторами проєкту:


Леся Аронець – приватний підприємець з 2003 року. Надає тренерські та менторські послуги з розвитку та підтримки мікро, малого та середнього бізнесу. Спеціалізація: налагодження діалогу між владою, громадою та бізнесом, психологія бізнесу, грант- менеджмент. Розробниця регіональних та місцевих програм стратегічного розвитку регіонів України. Авторка та координаторка реалізації більше 30 міжнародних проектів щодо покращення бізнес середовища в Україні. Співзасновниця ГС «Національна платформа малого та середнього бізнесу». Активна громадська діячка та волонтерка.


Надія Єременко - експертка-консультантка проєктів міжнародної технічної допомоги  з 2011 року, працювала в проєктах Федерації Канадських Муніципалітетів, Норвезька асоціація місцевих влад, USAID. Основна сфера діяльності – місцевий та регіональний розвиток, стратегічне планування розвитку, підтримка та розвиток МСП на місцевому та регіональному рівні, проведення онлайн та офлайн заходів та тренінгів за різними напрямами. Останні роки успішно працює в сфері інформаційної, тренінгової та менторської підтримки бізнесу та громад  щодо залучення грантових ресурсів. Магістр державного управління (Національна академія державного управління при Президентові України), закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за фахом економічна кібернетика. Членкиня  всеукраїнської мережi фахiвцiв з мiсцевого та регiонального розвитку РЕГІОНЕТ, грантової агенції GRANT GUIDE UA.


Ірина Фіщук - консультантка з написання грантів, засновниця агенції GRANT GUIDE.UA. Досвід роботи: консультантка з підготовки грантових аплікацій для МСП в Проєкті USAID «Економічна підтримка України», сертифікована тренерка сталого розвитку ПРООН для малого та середнього бізнесу програми розвитку ООН; менторка грантистів у Фонді Східна Європа; голова ГС «Дорога смаку Прикарпаття», керівник та співорганізатор Local Farmer Fest. Освіта: Business School UCU MA in Human Resources and Organization Development; Stanford School of Earth, Energy and Environmental Sciences; Sustainability Challenges (Strategies for Sustainability Program), USA, програма зі сталого розвитку для бізнесу.


Олексій Літвінов - кандидат наук з державного управління; 100+ наукових публікацій з питань розвитку бізнесу, регуляторної політики, інструментів громадського контролю, розвитку громадянського суспільства; 15+ років досвіду у регуляторній політиці; розроблено 100+ нормативних актів. 2005-2014 рр. – директор ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр регуляторної політики», 2019 - генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи». Провів більше 25 громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Проведено понад 20 антикорупційних експертиз нормативно-правових актів.


Відновимо Сумщину разом!

 Проєкт здійснюється за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю БА «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

 

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

 

25 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page