top of page

Молодь, жінки та ветерани 5 громад Сумщини запрошуються на тренінги з побудови власного бізнесу


ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» продовжує проєкт «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області» за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну».


У червні організуються тренінги щодо створення власної справи, які проводяться відомими в Україні тренерами! Участь в проєкті беруть підприємці Тростянецької, Охтирської, Краснопільської, Лебединської та Недригайлівської громади.

 

Захід: виїзний 3-х денний тренінг (з поверненням учасників на ніч у громади).

Де: місто Суми.

Коли: 1 група 22-24 червня 2024 р., 2 група 23-25 червня 2024 р.

Учасники: молодь (повнолітні громадяни віком до 35 років), жінки, ветерани та члени їх сімей, які бажають організувати власну справу.

 

Знайомимо з нашими тренерами:


Ія Дегтярьова - доктор наук, професор, психолог, голова правління Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права, професор Університету менеджменту освіти. Є авторкою понад 130 публікацій.

Експерт у сфері публічного управління, відновлення і розвитку територіальних громад. Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, органах державної виконавчої влади та підприємництві. Є лідером в організації просвітництва з різних тем, які є актуальними для громадськості. Є тренеркою і спікеркою в різних міжнародних проєктах і програмах. Досліджує питання творчості і креативності понад 15 років, проводить авторські тренінги та надає консультації в цьому напрямі.

Її самонастанова  в житті «Якщо інші змогли, то і я теж зможу!»

 

Олексій Літвінов - кандидат наук з державного управління; 100+ наукових публікацій з питань розвитку бізнесу, регуляторної політики, інструментів громадського контролю, розвитку громадянського суспільства; 15+ років досвіду у регуляторній політиці; розроблено 100+ нормативних актів. 2005-2014 рр. – директор ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр регуляторної політики», 2019 - генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи». Провів більше 25 громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Проведено понад 20 антикорупційних експертиз нормативно-правових актів.


Руслан Краплич є автором 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, понад 300 наукових та публіцистичних статей, 16 тренінгових курсів з питань стратегічного планування, соціальної корпоративної відповідальності, проєктного менеджменту, лідерства, соціального маркетингу, локального фандрейзингу, активізації громад, соціального партнерства, волонтерства, зв’язків із громадськістю, бізнес-планування та фінансового управління, адвокасі та громадського лобіювання, підготовки тренерів тощо. Руслан є співредактором журналу «Вісник Благодійництва», членом Координаційної ради ГС «Національна платформа малого та середнього Бізнесу». Консультував та супроводжував створення бізнес мереж (автосалони\автогради, дистрибуція промислових товарів, маркетингові і рекламні агенції). Має сертифікат вдосконалення кваліфікації менеджера за спеціалізацією Динамічне управління у проєктному менеджменті Всесвітнього банку.

 

На тренинги набираються 2 групи по 15 осіб. Участь для вказаних вище категорій громадян безоплатна. Увага: витрати на трансфер учасників також покриваються за рахунок проєкту.

 

 

Теми навчання:

·       Психологія ведення бізнесу. Генерація ідей.

·       Розробка власної бізнес-моделі. Підготовка бізнес-плану для отримання гранту. Розробка бюджету проєктної заявки.

·       Бізнес комунікації. Робота з основними стейкхолдерами. Ефективна команда.

·       Фандрейзинг. Пошук фінансових ресурсів для бізнесу (міжнародні, державні, місцеві програми для бізнесу). Як розробляти якісні проєктні заявки\пропозиції, щоб вони були конкурентоспроможними? Де шукати актуальні міжнародні, державні, місцеві програми для бізнесу, щоб своєчасно взяти в них участь?

·       Маркетинг. Реклама.

 

Маєте запитання? Пишіть на електронну пошту 4business.nba@gmail.com або телефонуйте +380 66 290 49 42.

 

Відновимо Сумщину разом!

 

Проєкт здійснюється за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю БА «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

 

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

17 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page