top of page

Отримали 91 заявку на грантове фінансування на закупівлю обладнання!


Грантове фінансування на закупівлю обладнання для підприємців


Нещодавно наша асоціація оголосила конкурс на грантове фінансування на закупівлю обладнання для підприємців 5 громад Сумщини, що беруть участь у проєкті «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області». Проєкт проходить за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. Донор – Міністерство закордонних справ, справ Співдружності та розвитку Сполученого Королівства.


Богдан Мосунов, голова БА «4Бізнес», розповів: «Нам поступила 91 заявка від малого бізнесу Сумщини на закупівлю обладнання для власної справи. На даний момент проводиться їх експертна оцінка. Ми раді, що підприємці думають про розвиток, навчаються та втілюють в життя набуті на тренінгах знання з написання грантових заявок. До речі, серед заявників 56% склали жінки. Маємо надію, що саме активізація жіночого підприємництва дасть новий старт для відновлення економіки Сумської області у військовий час».

В проєкті беруть участь представники бізнесу п'яти громад Сумської області: Краснопільської, Охтирської, Тростянецької, Лебединської та Недригайлівської.  Вони подали заявок на загальну суму більше 630 000 доларів. Під час збору заявок організатори провели внутрішній комплаєнс, що дозволило перевірити всі заявки на відповідність вимогам та уникнути можливих порушень.


Розподіл заявників по громадам – учасникам проєкту: Тростянецька - 39,6%; Охтирська - 28,5 %; Лебединська - 11 % Недригайлівська - 7,7  % та Краснопільська - 6,6%. Також поступили заявки з інших громад.

Незабаром очікуємо список переможців конкурсу!

 Цей проєкт відбувається за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.


Фонд «Партнерство задля стійкості України» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

 


42 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Комментарии


bottom of page