top of page

Фокус-група з підприємцями Краснопілля


БА «4Бізнес» провела фокус-групу з підприємцями Краснопілля в рамках проєкту «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської  області».


Мета зустрічі з місцевими підприємцями - виявити проблемні питання бізнес-клімату, визначити потреби та необхідні послуги місцевого рівня для підтримки бізнесу, а також надати пропозиції владі та міжнародним донорам щодо конкретних заходів, які допоможуть розвитку місцевого бізнесу.


Богдан Мосунов, голова БА «4Бізнес», відмітив: «За результатами фокус-групи буде розроблена дорожня карта покращення місцевого бізнес-клімату у громаді, де зараз надзвичайно складна ситуація через обстріли з боку рф. Велика подяка підприємцям Краснопільської ТГ, які залишаються та працюють, іноді собі в мінус, при зруйнованих приміщеннях... Наш незламний малий бізнес продовжує забезпечувати населення всім необхідним, і сьогодні важливо допомогти йому вистояти».  

Саме представники мікро- та малого бізнесу взяли на себе багато питань життєзабезпечення громади. І наразі підприємці потребують нашої підтримки, тож першочергове завдання – виявити ті сфери, де можливе надання допомоги від держави та міжнародних донорів.

 
Цей проєкт відбувається за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.


Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.


Фонд «Партнерство задля стійкості України» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.

21 перегляд0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page