top of page

ПОДІЇ ТИЖНЯ від USAID


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»


Приєднуйтеся до найближчих подій за участі або підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

17 жовтня о 14:00 запрошуємо експортноорієнтовані підприємства малого та середнього бізнесу до участі у вебінарі на тему «Посилення безпеки ЄС, новий регламент 2023 року про безпеку продукції», в межах ініціативи «Програма розвитку експортного потенціалу МСП та фінансування сертифікації систем менеджменту якості й безпечності», яку реалізує Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Програми.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/P3Ggykaoq4C2Xe6dA


17 жовтня о 16:00 запрошуємо на вебінар «Як впровадити партнерку ефективно?» від Kharkiv IT Cluster, на якому дізнаєтеся, що може дати партнерська ініціатива вам та як правильно застосовувати її в роботі.


А вже 18 жовтня о 12:00 дізнайтеся, яких змін зазнав фінансовий моніторинг компанії та як убезпечитись від перевищень повноважень банку під час вебінару «Чому банки хочуть знати все про компанію та її контрагентів?» в межах LegalTalk від Kharkiv IT Cluster.


18 жовтня о 16:00 запрошуємо долучитись до події London Trade Mission Feedback Event. З 21 по 24 вересня 2023 року українські меблевики під брендом FURNITURE OF UKRAINE вже вдруге за цей рік підкорювали Лондон.

Хочете експортувати, але не знаєте як? Цікавить ринок Великої Британії? Тоді чекаємо на заході.

Для участі просимо зареєструватись: https://bit.ly/TradeMissionFeedback2


19 жовтня в Одесі пройде Південний бізнес-форум, спрямований на зміцнення економічної стабільності півдня України. що проходитиме за підтримки Програми, Одеська міська рада та локального бізнесу. Під час форуму зможете зустрітися з представниками місцевого бізнесу, відвідати дискусійні панелі та відкрити для себе нові можливості.

Реєстрація: https://bit.ly/46v0c0o


Харківська торгово-промислова палатаза підтримки Програми проводить серію вебінарів:

17 жовтня об 11:00 на вебінарі «Про форс-мажор зрозумілою мовою» почуєте, в яких випадках підприємець може отримати сертифікат про підтвердження форс-мажорних обставин та як його отримати.


20 жовтня об 11:00 на вебінарі «Списання майна, знищеного чи пошкодженого через збройну агресію РФ» поговоримо про особливості правильного списання майна, пошкодженого через військові дії.


27 жовтня об 11:00 під час вебінару «Як розпочати експорт: практичні поради» дізнаєтеся, як розпочати експортувати товари з України, оцінити готовність компанії та готовність товару до експорту на закордонні ринки.


25 жовтня о 10:00 стартує навчальний практикум E-Export Intensive від Укрпошта, в межах якого ознайомитеся з найбільшими маркетплейсами, їхнім інструментарієм, логістичними та фінансовими процесами.

Приєднуйтеся до події онлайн. Повна програма та реєстрація: bit.ly/eexportintensive


Долучайтеся до II Міжнародного експортного форуму 2023: «Від відновлення України до глобального економічного процвітання», який цьогоріч присвячено програмам економічного відновлення, презентації основних механізмів підтримки експорту та інновацій.

Захід проходитиме 24-25 жовтня у Києві.

Реєстрація: https://forms.gle/nZK5toT8h6Ap76HBA (до 21 жовтня)

Програма форуму: https://bit.ly/45pSDGV


29 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

ความคิดเห็น


bottom of page