top of page

Розробляємо дорожні карти для 5 громад Сумщини!


Експерти БА «4Бізнес» провели експрес-аналіз місцевого бізнес-середовища, який включає в себе: аналіз регуляторного середовища; аналіз нерегуляторного впливу (проведення фокус груп та консультацій з бізнесом); антикорупційну експертизу місцевих нормативно-правових актів.


Дякуємо органам місцевого самоврядування (ОМС) громад за надання реєстрів регуляторних актів, що регулюють сферу підприємництва та бізнесу, які були ними прийняті.


Тож наразі наші експерти почали працювати над розробкою дорожніх карт для 5 сумських громад, що сприятиме подальшому розвитку бізнес-середовища та усуненню регуляторних бар'єрів на місцевому рівні.


Нагадуємо, що метою нашого проєкту «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення в 5 громадах Сумської області» є забезпечення територіальних громад Сумської області необхідними знаннями та ресурсами для відновлення та адаптації місцевих підприємств (Тростянецька, Охтирська, Краснопільська, Лебединська та Недригайлівська громади).
Цей проєкт відбувається за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії, Швеції та Естонії. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес» і не обов’язково відображає позицію Фонду та/або його фінансових партнерів.

9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page