top of page

ДО 60 000 ЄВРО — ПРОГРАМА SEEDS OF BRAVERY ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СТАРТАПІВ

Seeds of Bravery (UASEEDs) шукає 200 українських інноваційних технологічних компаній (стартапи та масштабні компанії), які розробляють інноваційні послуги або продукти, та виділить 12 мільйонів євро безповоротних грантів.

UASEEDs базується на мережі з 17 партнерів і 2 асоційованих партнерів, які інтегрують українських технологічних новаторів на європейські ринки та прагне зміцнити технологічний ландшафт України, підтримуючи місцевих підприємців для досягнення глобального успіху. Конкурс відкритий для компаній, зареєстрованих в Україні, тих, які були переміщені (або зареєстровані) до однієї з держав-членів Європейського Союзу та його заморських країн і територій (OCT) або асоційованих країн Horizon Europe після 24 лютого 2022 року. 

Заявки на участь в проєкті можна подати в наступних категоріях фінансування:

  • інноваційні послуги - до 25 000 євро для компаній, очолюваних жінками;

  • інкубатори глибоких технологій - до 25 000 євро для стартапів до MVP;

  • відбудова України - до 25 000,0 євро для технологічних МСП після війни;

  • масштабування глибоких технологій  - до 50 000 євро для компаній, які масштабують прототипи.


Загальна фінансова підтримка, яку одна компанія може отримати від консорціуму UASEEDs, не може перевищувати 60 000 євро


Дедлайн подачі заявок – 20 серпня для заявок в категорії інноваційних послуг та 25 вересня 2024 року для заявок в інших категоріях

Щоб мати право на фінансування, бізнес-модель, бізнес-план або стратегія розвитку мають бути зосереджені виключно на цивільних програмах без будь-якого наміру використання у військових цілях чи служіння військовим цілям.


Щоб відповідати критеріям відбору, переконайтеся, що ваш проект має європейський масштаб, демонструючи здатність збільшити присутність українських стартапів у європейській інноваційній екосистемі та їхню майбутню участь у конкурсах ЕІС.


Детальна інформація та заявка на участь за посиланням тут

25 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page