top of page
  • kamalia258

Регіональний форум економічного відновлення та розвитку. Шлях до перемоги (Харків, 21.06.2023)


21 червня в Харкові відбудеться форум щодо відновлення економіки регіону «Регіональний форум економічного відновлення та розвитку.


Шлях до перемоги». Ініціатором заходу виступила «Асоціація приватних роботодавців», член Національної платформи МСБ.

Чи можливо в існуючих умовах якнайшвидше віднайти шляхи відновлення економіки Харківського регіону? Які кроки мають бути зроблені з боку підприємців, державних органів, чи можна розраховувати на закордонні інвестиції та як їх можна залучити? Чи є успішні приклади відновлення підприємницької діяльності?

На ці та інші питання спробують знайти відповіді учасники форуму «Регіональний форум економічного відновлення та розвитку. Шлях до перемоги».


Серед цілей проведення Форуму – залучення уваги до проблем економічного відновлення регіону, ініціювання програм відновлення економіки місцевих громад, стимулювання залучення інвестицій, покращення регіонального бізнес-клімату, створення робочих місць та підвищення життєвого рівня населення області.

Основні теми обговорення: – Раннє відновлення – Економіка – Інвестиції – Бізнес-клімат – Спільнота/Спільноти, місцеві громади

В форумі приймуть участь представники членських бізнес-об’єднань (Європейська Бізнес Асоціація (Харківський офіс), Українська рада бізнесу, Kharkiv IT Cluster, Коаліція галузевих та бізнес-спільнот Харкова, Регіональна рада підприємців, Харківське регіональне відділення УСПП, Союз робітників сфери безпеки, Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України та інші), представники національних та регіональних органів влади (представник Харківської ОВА, Харківський міський голова), представники донорів та інші члени екосистеми ММСП.


На учасників форуму очікують: – панельні дискусії, – презентації можливостей від донорських організацій, як і куди подавати грантові заявки, – практичні кейси з відновлення бізнес-діяльності.


КОЛИ: 21 червня 2023 ДЕ: м. Харків Evolution Business Park Формат участі: офлайн та онлайн

В разі перевищення кількості поданих заявок кількості вільних місць в івент-просторі, організатор може відмовити в участі офлайн.

Онлайн трансляція панельних дискусій здійснюватиметься на сторінці Асоціації приватних роботодавців, Kharkiv Media Hub.

Підпишіться на сторінку «Асоціації приватних роботодавців», аби стежити за оновленнями та наповненням програми Форуму.


Долучайтесь до творення змін!


Захід проводиться в рамках швейцарсько-українського проекту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань ММСП в Україні (II фаза)”, що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно з Міністерством економіки України та за підтримки уряду Швейцарії.


Акредитація ЗМІ: Ірина Пелипко, PR-менеджерка «Асоціації приватних роботодавців» 097-93-88-77-2

3 перегляди0 коментарів

Коментарі


bottom of page