top of page

Грант від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: cистеми кластерів управління відходами у малих, середніх громадах


4БІЗНЕС

Харківська, Львівська, Волинська, Полтавська, Рівненська, Одеська, Житомирська, Закарпатська, Чернігівська, Сумська, Миколаївська області


Заявки: hoverlagrants@dai.com не пізніше 17:00 23 лютого 2024 року.


Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» шукає організацію для для демонстрації кластерного підходу до управління відходами державним службовцям та органам місцевого самоврядування.

Грант(-и) спрямований(-ні) на підтримку створення та розвитку систем управління відходами та інституційного потенціалу малих і середніх громад в Україні та, після успішної реалізації, може(-уть) бути масштабований(-і) на території будь-якої області України.

У рамках запланованої діяльності буде проведено аналіз поточних можливостей громад з ефективного управління відходами та їх потреб, налагоджено співпрацю між громадами кластерів та структурними підрозділами обласних військових адміністрацій для розробки стратегій управління відходами, а також розроблено інноваційні, відтворювані, масштабовні моделі планування та управління відходами з використанням кластерного підходу.

Детальніше про грант читайте за посиланням.

У разі запитань щодо гранту, звертайтеся у письмовій формі до відділу грантів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: hoverlagrants@dai.com (тема: Запитання щодо RFA-HOVERLA-016), не пізніше ніж 17:00 7 лютого 2024 року.

8 лютого 2024 року о 15:00 Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведу онлайн-презентацію, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію про цей конкурс. Будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням до 17:00 7 лютого 2024 року.

Заявки на участь у конкурсі потрібно подавати на адресу електронної пошти: hoverlagrants@dai.com не пізніше 17:00 23 лютого 2024 року.

32 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page