top of page

Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ


підтримка стійкості ММСП



Малі та середні переробні підприємства можуть отримати грантову підтримку від німецького Уряду у розмірі 5,6 млн євро






Це вже друга фаза грантового проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ».

За результатами першої фази, грантову підтримку в розмірі 1,5 млн євро отримали 136 мікро-, малих і середніх підприємств, які в подальшому взяли позики на реалізацію інвестиційних проектів на 11,2 млн євро

Хто може долучитися до програми?

Мікро, малі та середні підприємства, що:

  • мають до 250 працівників та річний дохід до 10 млн євро;

  • планують реалізацію інвестиційних проектів;

  • мають позитивну кредитну історію;

  • не мають заборгованості перед бюджетом України;

  • не отримували міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01.02.2022.

Підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 30 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів через п’ять фінансових установ-партнерів: Ощадбанк, Банк Львів, Кредобанк, Укргазбанк та кредитну спілку «Анісія». Кошти гранту будуть спрямовані на часткову компенсацію інвестиційних витрат у розмірі до 30%.

Грантовий проект від Уряду Німеччини розширить пропозицію грантових ресурсів для ММСП, а також доповнить урядову програму єРобота, яка також пропонує гранти для переробних підприємств України. В умовах війни гранти для малого бізнесу є найбільш дієвим інструментом розвитку переробних підприємств, особливо, в деокупованих регіонах України, - зазначила заступниця Міністра економіки України Tetyana Berezhna.

Грантова підтримка від Уряду Німеччини реалізуються в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA (Resilience/Recovery - Accession - Competitiveness - Trade), що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine).

Проєкт реалізовано за сприяння Міністерства економіки України.


70 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page