top of page

Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ


підтримка стійкості ММСПМалі та середні переробні підприємства можуть отримати грантову підтримку від німецького Уряду у розмірі 5,6 млн євро


Це вже друга фаза грантового проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні – Фаза ІІ».

За результатами першої фази, грантову підтримку в розмірі 1,5 млн євро отримали 136 мікро-, малих і середніх підприємств, які в подальшому взяли позики на реалізацію інвестиційних проектів на 11,2 млн євро

Хто може долучитися до програми?

Мікро, малі та середні підприємства, що:

  • мають до 250 працівників та річний дохід до 10 млн євро;

  • планують реалізацію інвестиційних проектів;

  • мають позитивну кредитну історію;

  • не мають заборгованості перед бюджетом України;

  • не отримували міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01.02.2022.

Підприємці зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі до 30 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів через п’ять фінансових установ-партнерів: Ощадбанк, Банк Львів, Кредобанк, Укргазбанк та кредитну спілку «Анісія». Кошти гранту будуть спрямовані на часткову компенсацію інвестиційних витрат у розмірі до 30%.

Грантовий проект від Уряду Німеччини розширить пропозицію грантових ресурсів для ММСП, а також доповнить урядову програму єРобота, яка також пропонує гранти для переробних підприємств України. В умовах війни гранти для малого бізнесу є найбільш дієвим інструментом розвитку переробних підприємств, особливо, в деокупованих регіонах України, - зазначила заступниця Міністра економіки України Tetyana Berezhna.

Грантова підтримка від Уряду Німеччини реалізуються в межах програми міжнародної співпраці ReACT4UA (Resilience/Recovery - Accession - Competitiveness - Trade), що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (GIZ Ukraine).

Проєкт реалізовано за сприяння Міністерства економіки України.


70 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page