top of page

Форум «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на Відновлення України»


ФОРУМ

Запрошуємо взяти участь у Форум «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади: курс на Відновлення України», який відбудеться 9 жовтня (офлайн + онлайн).
Питання до обговорення: Робота підприємців в умовах воєнного стану. Відшкодування збитків та страхування воєнних ризиків. Релокація і повернення бізнесу. Лібералізація податкової політики. Впровадження інституційних реформ. Стратегічний план Відновлення України. Реалізація пріоритетних економічних реформ влади, українського бізнесу та громадянського суспільства. Прозора приватизація державного майна. Сприяння українським виробникам. Виклики щодо людського капіталу, міграційна політика.


До участі в Форумі запрошені керівники парламентських комітетів і фракцій, міністерств і відомств, представники бізнесу та провідних аналітичних центрів.


Зокрема: голова партії «Слуга Народу» Olena Shuliak голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова


Спікери від провідних бізнес-об’єднань:

президент Асоціація платників податків України Grigol Katamadze

перший віце-президент Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI Михайло Непран

президент Всеукраїнська професійна асоціація підприємців Борис Эмельдеш президент Асоціація приватних роботодавців Олександр Чумак

заступник голови Всеукраїнська Аграрна Рада Dmytro Kokhan

засновник Intecracy group, голова ради Асоціації Software Ukraine Юрий Сивицкий

представник Асоціації Укроліяпром, співвласник ГрадОлія Іван Таршин

керівник Асоціація 4Бізнес Богдан Мосунов та інші.


Аналітичний партнер: Економічна експертна платформа

Форум організований за сприяння Центру міжнародного приватного підприємництва CIPE Ukraine.


Реєстрація учасників триває до 6 жовтня включно за посиланням:


Кількість учасників офлайн-події обмежена. Інформацію про час і місце проведення форуму зареєстровані учасники отримають на електронну пошту. Учасники, які бажають взяти участь онлайн, отримають посилання на вхід до Zoom-конференції не пізніше, ніж за день до події.


24 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page