top of page

Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад


4БІЗНЕС,


Фонд Східна Європа спільно з European Union in Ukraine оголошує конкурс на підтримку ініціатив, що сприятимуть прозорому відновленню та розвитку громад із забезпеченням активного залучення до цих процесів громадськості.

💰 Розмір гранту може складати від 600 тис. грн до 1,2 млн грн.

⏳ Термін реалізації проєктів – не більше 6 місяців.

⏰ Дедлайн подачі проєктних пропозицій – 15 березня, до 15:00


Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати змістовну діяльність організації за одним або кількома з тематичних пріоритетів цього конкурсу:


🔸Підвищення можливостей для сталого стратегічного планування в територіальних громадах;

🔸Підвищення спроможності органів місцевої влади щодо планування та реалізації проєктів відбудови / місцевого розвитку та залучення фінансування;

🔸Прозорість та громадський контроль над витрачанням коштів на відбудову органами місцевого самоврядування та військовими адміністраціями, підвищення їх публічності та підзвітності.


До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації. Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.


💁‍♀️ Незабаром анонсуємо реєстрацію на онлайн-презентацію конкурсу, де можна буде послухати про кожен пріоритет, умови участі та поставити питання представнику Фонду.


😉 Та перед цим детально ознайомтесь з текстом конкурсного оголошення  за посиланням вище.
26 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page