top of page

Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області


4БІЗНЕС


Проєкт «Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області» – 2023

До БА «4Бізнес» в місто Суми завітали партнери по проєкту – представники ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» із м. Харків, щоб обговорити майбутні можливості щодо розвитку птахівництва на Сумщині.


Наша мета – створити стійку мережу самозайнятих осіб у Сумській області шляхом розвитку птахівництва. Для цього були організовані навчальні програми не тільки з вирощування свійської птиці, а й менторські зустрічі щодо пошуку фінансування для стартаперів, які вирішили зайнятись цим напрямком бізнесу на Сумщині.


Як виявилось, бажаючих спробувати себе у галузі птахівництва багато, і БА «4Бізнес» вже має запити щодо організації подібного проєкту в наступному році. Тож із партнерами приступили до планування діяльності на 2024 рік. Будемо робити все можливе для допомоги учасникам прикласти їх знання та вміння в птахівництво, щоб прогодувати свої родини та впевнено почувати себе в майбутньому.

Стежте за новинами на фейсбук-сторінці «4Бізнес»!


🟢 Організатор проєкту – ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес», член ГС «Нацплатформа МСБ»

🟢 Партнер проєкту – ГС «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України», член ГС «Нацплатформа МСБ»

🟢 Проєкт впроваджується за сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

🟢 Фінансову підтримку надає благодійна організація Veterinarians without Borders «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

16 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page