top of page

Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області: проєкт успішно завершено!

1


4БІЗНЕС

6 грудня відбувся заключний вебінар проєкту «Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області», який впровадила Бізнес асоціація «4Бізнес» за підтримки БО «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

 

Вадим Шиян, голова  ГС «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України», зазначив: «В проєкті взяли участь громади, постраждалі від російської агресії. Наші канадські партнери підтримали проєкт в трьох областях Харківська, Сумська, Миколаївська. Результати проєкту повинні сподобатись донорам, і ми маємо вже плани на наступний рік. Це був навчально-гуманітарний проєкт. Унікальність його в тому, що вам надається «і вудочка, і рибка». Вас будуть інформувати про наступні заходи, слідкуйте за можливостями продовження нашої спільної діяльності. Ми хотіли б, щоб ви не тільки змогли зараз прогодувати свої родини, а й у майбутньому – думайте, як об’єднуватися, де закуповувати птахів, корми тощо».

Територіальні громади в Сумській області, що взяли участь в проєкті:

  • Охтирська територіальна громада

  • Лебединська територіальна громада

  • Роменська територіальна громада

  • Недригайлівська територіальна громада

  • Тростянецька територіальна громада

Богдан Мосунов, голова ГО «Бізнес-асоціація «4Бізнес», очільник Сумської Ради Підприємців, розповів: «Ми впроваджували проєкт на території Сумської області, роздали набори для вирощування курчат 500 родинам 5 територіальних громад. Результат та відгуки від учасників дуже позитивні. Від 3 до 5 кг була вирощена птиця учасниками проєкту. Наша діяльність направлена на самозайнятість людей, щоб не лише свою родину могли забезпечували птицею, а й на продаж її вирощувати. Плануємо продовжити наші активності, приєднуйтесь до сторінки БА «4Бізнес» у фейсбуці та слідкуйте за наступними нашими проєктами. Тим учасникам, хто захотів створювати бізнес, ми допомагаємо знаходити фінансовий ресурс для початку власної справи. Хто хоче займатися бізнесом в галузі птахівництва, може звертатися та отримувати консультації від наших спеціалістів. Вже подані перші заявки на участь у грантових програмах. А ми наразі шукаємо донорів для наступних наших проєктів».

Учасники заключного заходу прослухали також лекції від менторів проєкту:

  • Якість та безпечність продукції птахівництва: управління ризиками. Шоміна Н. В., кандидат с-х наук, міжнародний експерт з питань птахівництва.

  • Сучасні схеми вакцинації та профілактики у птахівництві. Нормативні вимоги. Рябоконь В. В., експерт проекту, директор ТОВ «Гріг ЛТД»

  • Перспективи подальшого розвитку птахівництва у північних регіонах України. Переваги  об’єднань домогосподарств та фермерів. Ходаківський О.О, Координатор проєктів МСПКУ з VWB в Україні

Було приємно почути і багаточисленні подяки від учасників проєкту, як наживо під час зустрічі, так і в телеграм-чаті проєкту, ось лише деякі із них:

«Велике спасибі всім організаторам за таких чудових бройлерів. Це велика поміч в такий тяжкий час» (Надія)

«Велика вдячність за бройлерів спонсорам. Велика допомога  в цей час. Зробили тушонку, яка поїде до наших захисників» (Анна)

«ДЯКУЮ за бройлерів, різали 3 500 до 4 500» (Катя)

«Дякую дуже за бройлерів, сьогодні  зарізали, вага від 3,850 до 4,550» (Ольга)

«Чиста вага 3.840, брали 26.09. Дякую організаторам та благодійникам!» (Зоя)

«Дуже задоволені бройлерами дійсно чудові. Щиро дякую організаторам проекту, спонсорам, тим хто проводить навчання. Організація та супровід були на вищому рівні» (Яна)

«Щиро дякую організаторам проекту, спонсорам, усім тим хто проводив курс навчання, вів і веде нас по цей час з питань ветеринарії, дякую ,бажаю здоров’я, миру та везіння і удачі у всіх ваших задумах! Хай допомагає вам ГОСПОДЬ у всіх ваших задумах і планах!» (Лідія)

«Курчата дуже гарні ,то ж дякуємо організаторам проекту за все, що Вони зробили для нас у цей нелегкий час» (Людмила)

«Дуже вдячні організаторам проєкту за таку вашому допомогу в такий нелегкий для всіх нас час. Дай Боже всім Вам всього найкращого в Вашому житті та праці. Миру всім нам» (Марія)

«Теж хочу подякувати спонсорам та організаторам проекту. Курчата чудові, організація і супровід на вищому рівні. Дякуємо, добра, перемоги та миру нам усім» (Світлана)

🟢 Організатор проєкту – ГО «Бізнес асоціація «4Бізнес», тел. +380 66 290 49 42.

🟢 Партнер проєкту – ГС «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України»

🟢 Проєкт впроваджується за сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

🟢 Фінансову підтримку надає благодійна організація Veterinarians without Borders «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page