top of page

Ребрендінг 2023: 4БІЗНЕС


Команда 4БІЗНЕС

Для всіх учасників громадської організації "Бізнес Асоціація "4Бізнес" та всіх, хто відданий нашим цілям, рік 2023 був напруженим і наповненим подій. Події, які розгорталися у світі та в нашій країні, вимагали від нас ретельного аналізу, гнучкості та відповідальності. Як громадська організація, ми відчували на собі відповідальність за підтримку підприємців та сприяння розвитку бізнес-спільноти в умовах невизначеності та викликів.

У відповідь на виклики минулого року, ми активно розвивали партнерські зв'язки, розробляли та впроваджували нові проекти, спрямовані на підтримку бізнес-ініціатив та підприємництва.

Тепер ми хочемо поділитися історією нашого року, розповісти про те, які зусилля були зроблені та які результати ми отримали у цьому складному періоді.

ГО "БА "4Бізнес" - це спільнота людей, об'єднаних спільними цілями та місією підтримки підприємництва та бізнес-спільноти в регіоні.


лого 4БІЗНЕС

У березні 2023 року ГО "Молодь та Підприємництво" зазнала важливих змін. Відтепер ми - ГО "БА "4БІЗНЕС". Це перезавантаження та ребрендінг відображає наші нові погляди на розвиток бізнесу та визначення сучасних цінностей. Ми спрямовані на створення ще сильнішого партнерства з усіма, хто прагне успішно розвивати бізнес та сприяти суспільному розвитку.Стратегічна мета ГО «БА “4Бізнес”: Відновлення та розвиток громадських об’єднань підприємців, бізнес асоціацій, кластерів Сумщини, діяльність яких постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну 24 лютого 2022 року шляхом їх кооперації з метою економічного відновлення\розвитку Сумщини.

Місія 4БІЗНЕС: Формуємо комфортні умови для відповідального бізнесу

Критерії «комфортних умов»:

 1. Наявність прозорих та прогнозованих правил для ведення бізнесу.

 2. Інфраструктура (інституції) та сервіси для бізнесу. 

 3. Доступність  до фінансових  інструментів, ресурсів, підтримок, грантів.

 4. Позитивний імідж підприємця.

Принципи  «відповідального бізнесу»:

 1. Добровільна сплата податків.

 2. Соціальний пакет для працівників.

 3. Добрі справи для клієнтів.

 4. Бажання розвивати регіон.

Цінності: 

 1. Професіоналізм.  Створюємо середовище, в якому професіоналізм, компетентність та саморозвиток є ключовими гарантами якості.

 2. Гідність.  Вибудовуємо відносини на довірі. Дотримуємось стандартів чесності, відповідальності, прозорості та етичності у всіх сферах нашої діяльності.  

 3. Соціальна відповідальність. Впроваджуючи принцип сталого розвитку, дотримуючись екологічних відносин, ми  позитивно впливаємо  на суспільство.

 4. Проактивність.  Ми не чекаємо -  ми діємо!


Старт: ГО "БА "4БІЗНЕС" Відновлюємо Раду підприємців Сумщини


4БІЗНЕС


2023 рік команда ГО "БА "4БІЗНЕС" розпочала ініціативою, що стала першим важливим кроком - відновлення Ради підприємців Сумщини та створенням нового веб-сайту для неї.Цей проєкт, реалізований за сприяння донора та стратегічного партнера СІРЕ - Україна, відображає наше прагнення до зміцнення бізнес-спільноти та сприяння розвитку підприємництва в регіоні. З діяльністю Ради підприємців Сумщини ви змжете детально ознайомитись тут


Стійкість в Дії: ГО "БА "4БІЗНЕС" - успішно реалізувала проєкт у партнерстві з Black Sea Trust"


ГО "БА "4БІЗНЕС" з радістю оголошує успішну реалізацію проєкту "Стійкі громадські організації в Сумській області", який отримав підтримку від Black Sea Trust for Regional Cooperation (a Project of the The German Marshall Fund of the United States) з підтримки Співробітництва.


У рамках цього проєкту ми успішно підвищили рівень організаційної стійкості п'яти громадських організацій на території Сумщини:

1.     Благодійний фонд Перший Сумський гуманітарний штаб 

3.     Громадська організація Сумська молодіжна організація "Ліцей"

4.     Громадська організація КОД НАЦІЇ.UA


Успішний Відбір: ГО "БА "4БІЗНЕС" Отримала Підтримку від EU4Business.


4БІЗНЕС

Пройшли відбір конкурсу в рамках програми міжнародної допомоги «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини і реалізації німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Отримали 2 ноутбука, 2 портативних акумулятора, 1 БФП, річну ліцензію на доступ одного користувача до бази YouControl, пакет «Повний»


Проєкт "Перезавантаження": ГО "БА "4БІЗНЕС" підняла організаційну стійкість за підтримки ІСАР Єднання.


4БІЗНЕС

Впровадили за підтримки ІСАР Єднання проєкт “Перезавантаження”  з підвищення організаційної стійкості в рамках програми «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України». Організація розробила стратегічний, фандрейзинговий та комунікаційний плани, а також політики: політика членства ГО “БА “4Бізнес”, політика публічних закупівель ГО “БА “4Бізнес”, політика конфлікту інтересів та протидії корупції_ГО “БА “4Бізнес”, облікова політика ГО “БА “4Бізнес”, гендерна політика ГО “БА “4Бізнес”. З усіма політиками ви можете ознайомитись тут


Самозайнятість у Птахівництві: ГО "БА "4БІЗНЕС" Реалізує Гуманітарний Проєкт з Фінансуванням від «Ветеринари без кордонів – Канада»


Впровадили гуманітарний практично-навчальний проєкт зі сфери продовольчої безпеки «Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області», який реалізується за фінансової підтримки БО «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

Проєкт охопив 500 осіб, із яких 74,9% — жінки та 25,1% — чоловіки.

Проєкт розповсюдився на наступні територіальні громади в Сумській області:

1.     Охтирська територіальна громада (ТГ)

2.     Лебединська територіальна громада (ТГ)

3.     Роменська територіальна громада (ТГ)

4.     Недригайлівська територіальна громада (ТГ)

5.     Тростянецька територіальна громада (ТГ)


Активна Участь у Розвитку: Команда ГО "БА "4БІЗНЕС"  - відновлення та розвиток


Громадська організація "БА "4БІЗНЕС"" протягом останнього року відзначилася своєю активною участю, беручи участь у понад 20 заходах, форумах, круглих столах, нарадах та дебатах на різних рівнях, як місцевому, так і національному. Ці заходи були присвячені важливим питанням відновлення та розвитку Сумщини, охоплюючи і громадський сектор, і сектор малого та середнього підприємництва.Дякуємо нашим партнерам


Black Sea Trust for Regional Cooperation (a Project of the The German Marshall Fund of the United States)Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.653 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page