top of page

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО


Грант, USAID 4БІЗНЕС

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) надасть до 11 млн грн співфінансування на створення та розвиток навчального центру для підготовки професійних кадрів у секторах зберігання і переробки зернових та олійних культур. Не менше ніж 20% від загального бюджету проекту має профінансувати субреципієнт.Передбачається, що навчальний центр співпрацюватиме з підприємствами у галузі зберігання зерна (елеватори), переробки зернових та олійних культур, виготовлення продуктів харчування або кормів/комбікормів, чим сприятиме створенню партнерських відносин та взаємодії на ринку, обміну досвідом, чим сприятиме розвитку галузі. Мета його діяльності – сприяти стійкому розвитку переробної галузі та підвищення її конкурентоспроможності на ринку.


Окрім того, проект зі створення/розвитку такого навчального центру має залучити до сфери зберігання і переробки зернових та олійних жінок, ветеранів війни, людей з інвалідністю, молодь, людей, які змінили місце проживання через війну (ВПО). Навчання персоналу у центрі підвищить шанси на працевлаштування та збільшення доходів всіх учасників. Завдяки кваліфікованим працівникам, які розуміють сучасні технології та стандарти, галузь переробки зернових та олійних культур отримає додатковий стимул для розвитку і конкурування на ринку.

Період виконання договору субгранту за цим запитом не перевищуватиме 18 місяців. Приблизна дата присудження субгранту за цим запитом – 20 лютого 2024 р.


Дедлайни:

  • до 15 грудня 2023 р. зареєструватися на передзаявочний семінар (для цього потрібно надіслати ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону на адресу agro.subawards@chemonics.com із посиланням на ЗПЗ № 64).

  • 19 грудня 2023 р. із 11:00 до 13:00 – передзаявочний онлайн семінарщодо порядку заповнення аплікаційної форми

  • до 18:00 22 грудня просимо надіслати всі запитання щодо цього субгранту на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com (з посиланням на ЗПЗ-64 на ім’я Нелі Лайко, менеджерки відділу субгрантів і контрактів)

  • до 18:00 8 січня необхідно надіслати заяки (включаючи бюджет та супровідну документацію) на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com(із посиланням на ЗПЗ-64).

Програма АГРО письмово підтвердить отримання всіх заявок, поданих на вище вказану електронну адресу. Якщо відповідь від Програми АГРО не надійшла, рекомендуємо надіслати повідомлення на nlaiko@chemonics.com.У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ-64.


26 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page