top of page

Засідання Координаційної Ради: Розвиток Підприємництва в Умовах Воєнного Стану в Сумах


Бізнес

13 листопада 2023 року


Перше засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Сумах пройшло за участю начальника міської військової адміністрації, Олексія Дрозденка, та представників бізнесу міста.На засіданні було обговорено актуальні питання роботи Сумського в умовах воєнного стану.

Олексій Дрозденко

Олексій Дрозденко висловив подяку всім підприємцям за їхню підтримку у важкий час воєнного стану. Він заявив, що влада готова вислухати проблеми бізнесу та працювати над їхнім вирішенням. Були обговорені плани щодо фортифікації, сприяння військовим, розширення укриттів для населення та відновлення економіки, допомога малому бізнесу

Мосунов Богдан

Член координаційної ради, голова Бізнес асоціації "4БІЗНЕС", Богдан Мосунов, презентував виклики та перешкоди Сумського бізнесу, а також вніс пропозиції до цільової Програми підтримки малого підприємництва на 2024 рік: Соціально-економічна реінтеграція ветеранів та ВПО, Підтримка підприємств, які постраждали внаслідок бойових дій (відновлення пошкодженого майна внаслідок агресії рф), організація ярмарків крафтової продукції, розвиток Індустріального парку "Патріот.


Президент Сумської торгово-промислової палати, Костянтин Макаренко, представив всі напрямки діяльності палати, зокрема нову платформу "Sumy Trade Space". Він поділився планами та ініціативами, спрямованими на підтримку бізнесу в умовах воєнного стану.


Також обговорили приватизацію та оренду Державного майна, отримавши інформацію від представниці Державного Майна щодо наявних можливостей для бізнесу. Інформація про приміщення для оренди та продажу доступна на https://prozorro.gov.ua та https://privatization.gov.ua


Представники Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради доповідали про виконання протокольного рішення щодо діючого Порядку відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води. Також розглядалися юридичні аспекти встановлення індивідуальних теплових пунктів та встановлення тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання.


Усі питання були вивчені та обговорені, зроблені важливі висновки, а рекомендації будуть враховані для подальшого покращення умов для бізнесу в умовах воєнного стану.

33 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

תגובות


bottom of page