top of page

Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму


хатакон

Талліннський університет, Естонська асоціація сільського туризму та Естонський центр міжнародного розвитку спільно з українськими організаціями у червні 2023 року розпочали проєкт «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму». До реалізації цього проекту залучені Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Сумська, Житомирська, Черкаська та Київська області.
1 грудня 2023 р. у смт. Недригайлів на базі готельно-ресторанного комплексу «Старий млин» (смт. Недригайлів, вул. Незалежності, 19) буде проведено хакатон «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму», який покликаний сприяти диверсифікації сільської економіки та популяризації сільського туризму у прифронтових громадах і пошуку нових організаційних форм консолідації громадських, наукових і підприємницьких ініціатив, які спрямовані на забезпечення економічного зростання у повоєнний час.


Запрошуємо підприємців у сфері сільського туризму, представників громад, хто цікавиться розвитком сільського туризму, науковців взяти участь у хакатоні.

Будемо вельми вдячні за обмін досвідом та участь у заході задля співпраці між владою, бізнесом, закладами вищої освіти, громадськими організаціями щодо диверсифікації економіки сільських територій Сумської області.


Для участі в хакатоні просимо зареєструватися ТУТ


ПРОГРАМА ЗАХОДУ

ПРОГРАМА_хакатон_1_грудня_Недригайлів (1)
.pdf
Завантажити PDF • 395KB


48 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page