top of page

БА «4БІЗНЕС» планує створення кластеру птахівництва на Сумщині4БІЗНЕС, Кластер

ГО «Бізнес асоціація «4БІЗНЕС» за запитом учасників проєкту «Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області», який реалізовано за фінансової підтримки благодійної організації «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада», провела 28 грудня 2023 року вебінар «Розвиток птахівництва в Сумському регіоні: Сучасні тенденції, перспективи кластеризації».

Ходаківський Олександр, координатор проєктів у співпраці з Veterinarians Without Borders (VWB) в Україні, розповів про перспективи створення кластеру у птахівництві Сумського регіону. Під час вебінару був розглянутий європейський досвід об’єднань людей для спільного здійснення підприємницької діяльності, а також наявний в Україні досвід, включаючи напрацювання проєкту з розвитку птахівництва.

Олександр також ознайомив учасників з можливостями проєкту «ДОМАШНЯ ФЕРМА» - створення кластеру натуральних продуктів, та відповів на запитання.


Експерт зі стратегічного планування, керівник програм соціально-економічного розвитку громад і регіонів, член Коордради Нацплатформи МСБ Руслан Краплич говорив про історію кластерів в Україні, як провести аналіз потенційних членів кластеру, які вигоди мають учасники кластеру (співпраця, обмін досвідом, доступ до ресурсів), навів приклади зі своєї практики.

Також Руслан зазначив: «Часто компанії орієнтуються на виробництво і не доопрацьовують питання продажів. Бізнес – не тільки виробництво, потрібно навчитись продавати вироби із найбільшою маржою. Не завжди підприємці можуть самостійно вийти на обсяги, необхідні магазинам. Тож магазини запрошуються стати членами кластеру».


Керівник ГО «Бізнес асоціація «4БІЗНЕС» Богдан Мосунов запросив учасників проєкту  доєднатись до відновлення та розвитку Сумщини та стати членами БА «4БІЗНЕС», поділитися набутим у проєкті досвідом з іншими учасниками асоціації. На сьогоднішній день розвиток тваринництва є одним із пріоритетних для регіону.


«Команда бізнес-асоціації «4БІЗНЕС» щиро дякує вам за вагомий внесок у впровадження проєкту у ваших громадах!  Місія нашої організації: формування комфортних умов для відповідального бізнесу. Кожен з вас вже сьогодні є невід'ємною частиною бізнес-середовища України. Ми віримо в силу об'єднання та співпраці для досягнення успіху. Долучіться до нашої асоціації, щоб брати участь у важливих подіях та розвивати свій бізнес. Разом ми будуємо майбутнє українського бізнесу!», - зазначив Богдан Мосунов.

 

Координати для зв’язку з БА «4БІЗНЕС»: +380 66 290 49 42.

 

Організатор: ГО «Бізнес асоціація «4БІЗНЕС» у співпраці з ГС “Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України” (ГС МСПКУ), м. Харків.

Проєкт впроваджується за сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Фінансова підтримка: Благодійна організація Veterinarians without Borders “Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада”.


4БІЗНЕС, кластер


4БІЗНЕС, кластер

4БІЗНЕС, кластер

47 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page